TurkishEnglishGermany
Hakkımızda

Teknoloji ve insana yatırım Çokaş Matbaa’nın temellerinde vardır.

Çokaş Matbaacılık kurulduğu andan itibaren o devirdeki en geçerli ve en yüksek baskı teknikleri ile teknolojilerini kullanarak şu anki bilgi birikimine erişmiştir. Günümüz matbaacılığı kalite ve süratı müşterilerine vermekle yükümlüdür ve bu da ancak yüksek teknolojili ürünleri kullanarak gerçekleştirilebilir. Çokaş Matbaacılık teknoloji ve insana yatırım yaparak müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Renk sadece renk değil, bizim hayatımız.

Renk insanları çeken, ilham veren ve akıllarında kalıcılık sağlayan bir araç. Doğru rengi bulmakta bir sanat. Çünkü herkes her rengi farklı yorumlayabilir. Belki siz bej, sarı veya turuncu gibi sıcak ve parlak renkleri seviyorsunuzdur. Ya da menekşe, mavi veya turkuaz gibi soğuk ve koyu renkleri tercih ediyorsunuz. Sizin için binlerce farklı renk seçeneğinden istediklerinizi çok renkli Komori makinelerimizle basabiliyoruz. Resimin her milimetresine önem veriyoruz. Ve sonunda size hayal ettiğiniz ve istediğiniz ürünü veriyoruz.

Tecrübenin gücü.

1981 yılında kurulan Çokaş Çolakoğlu Kağıtçılık Matbaacılık zamanla Dijital Baskı alanında faaliyetlerine Çokaş Grup olarak devam etmektedir. 39 yılı aşkın tecrübemiz, bizi matbaacılık ve özellikle ambalaj konusunda uzman konumuna getirdi. Devamlı yenilikleri aramamız, en son teknolojileri takip edip uygulamamız bizim matbaacılık ve ambalaj sektörünün sayılı firmaları arasında yer almamızı sağladı.

2017 Yılında Avrupa ve Amerika’ya açılarak İhracat ürünleri tedarik zincirine katılmış bulunmaktayız

Çokaş Kağıtçılık,

Çolakoğlu Matbaacılık ve

Çokaş Dijital Baskı Sistemleri olarak Sizlere Hizmet Vermekten Onur Duyuyoruz.

Sektörde 39.YIL

 
14 Aralık 2017 tarihinde eklendi. 77 kez okundu